Yalvar melih yalvar oy veren olur belki…

Aşağa gitmek

Yalvar melih yalvar oy veren olur belki…

Mesaj tarafından KÖKBÖRİ Bir Ptsi Mart 02, 2009 12:16 pm

29 Mart 2009 yerel seçimlerinin heyecanı en çok Ankara'da yaşanmaktadır. Sadece Ankaralıların değil, tüm Türkiye'nin Melih Gökçek'ten kurtulma günü olarak gördüğü bugün, herkesin heyecanını artırmaktadır.

Melih Gökçek'ten kurtulmaya bu sefer kesin gözüyle bakılmaktadır. Sağdan-soldan toplumu etkileyen, yönlendiren kime sorarsanız sorun Ankara'da kazanmasına kesin gözüyle bakılan kişinin Mansur Yavaş olduğu ortaya çıkmaktadır.
Ankara'da Mansur Yavaş rüzgârı adeta fırtınaya dönüşmüş durumdadır. Bu fırtına, 29 Mart 2009 günü hem sağın-hem solun oylarını toplayarak Mansur Yavaş lehine bir zafer manzarası oluşturacaktır. Kazanan MHP'den, Mansur Yavaş'tan ziyade Ankara halkı olacaktır. Yıllardır her manada sömürülen, istismar edilen bu halk, hizmet ve dürüstlük anlayışında bir referans sahibi olan Mansur Yavaş'a sahip çıkacaktır.
Ankara'da kendisini sağcı yahut solcu olarak niteleyen kiminle görüşseniz hepsi ailece oyunu MHP'nin adayı Mansur Yavaş'a vereceğini söylemektedir.
Melih Gökçek'in "Sağın oyları bölünmesin, CHP kazanır" şeklinde yapmış olduğu korkutma senaryolarının hiçbir hükmü yoktur.
"MHP'liler benim kardeşim" diye MHP'lilerden oy dilenen Melih Gökçek'in asıl kendisi Murat Karayalçın'a hizmet etmektedir. Melih Gökçek'e verilen her oy CHP'nin adayı Murat Karayalçın'a gitmektedir.
MHP'nin adayı Mansur Yavaş'ın kalitesi ve Melih Gökçek'in 22 Temmuz seçimlerinden önce MHP'ye yönelik sergilediği düşmanca konuşmalar ve faaliyetler, MHP'lileri 29 Mart 2009 seçimlerine Ankara'da bir başka motive etmektedir.
Bu motivasyonun yanında Mansur Yavaş ismini toplumun her kesiminin sahiplenmesi, Ankara'da seçimlerin galibini şimdiden göstermektedir.
Melih Gökçek, seçim çalışması çerçevesinde çıktığı televizyon programlarında istediği kadar siyasi tiyatro çevirsin, artık onun Ankara'da bir daha belediye başkanı olabilmesi mümkün değildir.
O'nun özellikle her yerel seçim dönemleri yaptığı gibi şimdilerde de MHP'lilere sırnaşması, yılışması bu sonucu asla değiştirmeyecektir.
Zaten anlaşılanda o ki, Recep Tayyip Erdoğan bu kadar yıpranmış, adı her türlü şaibeye karışmış Melih Gökçek'i tekrar aday göstererek Ankara'da kaybetmeyi göze almıştır. Geçmişte kendisi hakkında en ağır eleştirileri yapan ve kendisini yıpratmak için raporlar bile hazırlattığı ortaya çıkan Melih Gökçek'i adeta süründürme döneminden sonra tekrar aday yapması bir iç hesaplaşmanın manzarası olabilir. Artık AKP'liler bile Ankara'da kazanacağız diyemiyor yada demiyor. Bir beladan Ankara Büyükşehir Belediyesini feda ederek kurtuluyorlar herhalde…
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'a kurulan şantaj kasetli tezgâh, AKP'yi Ankara'da tamamen bitirmiştir. Turgut Altınok'ta parti içi hesaplaşmanın tezgâhına düşmüştür. Kanlı-bıçaklı olduğu Melih Gökçek'e artık Keçiören bölgesinden oy çıkması mümkün değildir. Melih Gökçek, MHP'lilere yalvaracağına gitsin önce kendi partililerine bana oy verin diye yalvarsın…
Yani anlayacağınız Melih Gökçek, Ankara halkından yiyeceği darbe yanında, kendi partililerinden de büyük darbe alacaktır.
Birde esen Mansur Yavaş fırtınası, Melih Gökçek'i silip-süpürecektir.
Ankara halkının hesaplaşması yanında, MHP'lilerinde 29 Mart 2009'da Melih Gökçek'le büyük bir hesaplaşması vardır.
Her MHP'li, her Ülkücü 29 Mart 2009 tarihini sabırsızlıkla beklemektedir. Melih Gökçek'e sahte kardeşlik masallarının hesabını soracaklardır.
Melih Gökçek'e biz bunu, 22 Temmuz 2007 seçimlerinden hemen sonra 26-Temmuz-2007 tarihinde "EY ÜLKÜCÜ, BU ADAMI UNUTMA!" başlıklı yazı ile bu hesabın sorulacağını zaten söylemiştik…
Bu hesabın sorulması 29 Mart 2009 yerel seçim dönemine ait, atmosferle alakalı söylenmiş söz değil, bizzat Melih Gökçek'in MHP'nin oyunu kesmek için yapmış olduğu düşmanca tutuma ve atmış olduğu iftiralara yönelik söylenmişti… O hesap günü geldi…
Mansur Yavaş'ı Ankara halkı ile bütünleşerek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturtarak bu hesap kesilecektir.
Ankaralılar hazır, MHP'liler hazır sende hazır mısın Melih Gökçek?

Yıldıray Çiçek
KÖKBÖRİ
KÖKBÖRİ
Site Yetkilisi
Site Yetkilisi

Erkek Mesaj Sayısı : 288
Yaş : 35
Nerden : TURAN / Gölbaşı
İş/Hobiler : (:
Kayıt tarihi : 01/03/09

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Yalvar melih yalvar oy veren olur belki…

Mesaj tarafından uyumayan birisi Bir Salı Mart 03, 2009 11:43 am

HIRSIZ MELİH.
CENABI ALLAH BU SEFER CEZANI VERECEK.
uyumayan birisi
uyumayan birisi
ÜYEMİZ
ÜYEMİZ

Erkek Mesaj Sayısı : 22
Yaş : 33
Nerden : Ankara
İş/Hobiler : serbest
Kayıt tarihi : 26/02/09

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz