Melih Gökçek'in Sahte MHP Kardeşliği

Aşağa gitmek

Melih Gökçek'in Sahte MHP Kardeşliği

Mesaj tarafından KÖKBÖRİ Bir Ptsi Mart 02, 2009 12:19 pm

22 Temmuz 2007 seçimleri öncesi MHP-CHP koalisyon yapacak söylentilerini çıkaran AKP'nin bu iftirasını yaygınlaştırma görevini üstlenen Melih Gökçek, o günlerde "MHP'ye oy vereni Allah affetmez" şeklinde konuşmalar yapıyor, kamuoyunu etkilemek için el ilanları dağıtıyor, cep telefon mesajları attırıyor, bu iftirayı genişletebilmek için çevre illerde bile mitinglere katılıp konuşmalar yapıyordu.
22 Temmuz seçimlerinden önce Recep Tayyip Erdoğan'ın gözüne girebilmek için MHP'ye yönelik bu iftira tezgâhını yöneten Melih Gökçek, şimdilerde ise MHP'nin Mansur Yavaş gibi güçlü ve kazanmasına kesin gözüyle bakılan bir ismi aday olarak çıkarmasından sonra "MHP ile aramı bozamazlar" şeklinde açıklamalar yaparak, MHP tabanına yönelik şirinlik gösterileri sunmaktadır.
Bu köşeden çeşitli aralıklarla Melih Gökçek'in bu tür siyasi ikiyüzlülüklerini ifade etmeye çalışıyorum.
Melih Gökçek bu tür hatırlatmalardan rahatsız olduğu için yazımın birisine 50 milyarlık bir tazminat davası, bir başka yazım hakkında da suç duyurusunda bulundu. Her iki davada henüz sonuçlanmadı.
"MHP ile aramı bozamazlar" diye televizyon ekranlarından, gazete köşelerinden sempati yaratmaya çalışan Melih Gökçek, 22 Temmuz seçimleri öncesi MHP'ye yönelik düşmanca davranışlarını anlatmamızı bu şekilde engellemeye çalışmaktadır.
Fakat o ne yaparsa yapsın, tüm MHP'liler onun 22 Temmuz 2007 seçimleri öncesinde neler yaptığını çok iyi bilmektedir.
Melih Gökçek'i MHP'liler biliyor da, o hala kendisinin neler yaptığını, işine gelmediği için, hatırlamıyor herhalde?
Çünkü Melih Gökçek, MHP'lilerle kardeşlik masallarını sadece yerel seçim dönemlerinde anlatmaktadır. Bu sözde kardeşlik genel seçimlerde, nedense hep düşmanlık olarak yansımaktadır.
Türk-İslam ülküsünün korunan, yaşanan tek adresi Milliyetçi Hareket Partisi'ne düşmanlığını "MHP'ye oy vereni Allah affetmez" şeklinde göstereceksin, sonra da çıkıp kardeşlikten dem vuracaksın... Bu sendeki nasıl bir siyasi ahlak, nasıl siyasi karakter Melih Gökçek?
Türk milletinin birliği, bütünlüğü için her türlü bedeli ödemiş, binlerce şehit ve gazi vermiş bir parti için "MHP'ye oy vereni Allah affetmez" diyordun ya, ABD'nin yavrusu, AB'nin misyoneri, İsrail'in BOP'unda yol arkadaşı, Barzani'nin kardeşi, Talabani'nin dostu, PKK'lıların kavram arkadaşı AKP'ye oy vermeyi Allah affeder mi?
Melih Gökçek, belki sen ve yandaşların balık hafızalı olabilir, ama biz Türk milliyetçileri asla değiliz.
Sen istediğin kadar televizyon ekranlarından sahte kardeşlik pozları eşliğinde "MHP tabanını rahatsız etmem. Böyle bir oyuna gelmem ve onları karşıma almam. Ben onları kardeş olarak kabul ediyorum." şeklinde, MHP tabanını aldatmaya yönelik cümleler kur, senin artık hükmün bitmiştir.
Melih Gökçek "Ankara'yı sola kaptırmayalım" şeklinde yıllardır sürdürdüğün propaganda artık insanları bezdirdi. Ankaralıların ortak anlayışı artık "Ankara'yı Melih Gökçek'e kaptırmayalım" haline dönüşmüştür.
Melih Gökçek, senin kazanma şansın kalmadığı gibi, merak etme solun adayı Murat Karayalçın'ın da Ankara'da kazanma şansı hiç yoktur.
Her ikiniz de Ankaralılar için artık al birini, vur ötekine olarak algılanıyor ve değerlendiriliyorsunuz. Gerek sağın, gerek solun oyları Mansur Yavaş'ın hizmet anlayışı için birleşecek ve Ankaralılar her ikinizden de kurtulacaktır.
Melih Gökçek seni kardeş olarak gören bir tane MHP'li yoktur, var diyorsan o da sahte MHP'lidir.
MHP'li kazanmaya en yakın kendi adayı Mansur Yavaş'la bütünleşmiş ve 29 Mart 2009 seçim tarihini beklemektedir.
Melih Gökçek, seni sandığa gömmek için her MHP'linin yemini vardır. O yemini gerçekleştirmek için büyük özveri ile seçim çalışmalarını yürütmektedir.
Zaten bu kadar yolsuzluk, usulsüzlük, haksız mal varlığı edinme iddiaları sonrası Melih Gökçek'e oy vereni Allah affetmez.
Ama Ankara halkına icraatları ile zulüm yapan Melih Gökçek'ten kurtulmak her Ankaralı için sevap kazandıracaktır.
Bu sevap, Melih Gökçek'e verilmeyen her oyla kazanılacaktır.
Melih Gökçek'e en anlamlı cevapları MHP'den Sayın Oktay Vural, Deniz Bölükbaşı ve Hamit Homriş vermektedir. Bu isimleri takip eden herkes Melih Gökçek'in nasıl sahte MHP kardeşliği içinde olduğunu her yönünü ile anlayacaktır...
Biz de köşemizden bu sahtelikleri anlatmaya devam edeceğiz...
Yıldıray ÇİÇEK/Ortadoğu
KÖKBÖRİ
KÖKBÖRİ
Site Yetkilisi
Site Yetkilisi

Erkek Mesaj Sayısı : 288
Yaş : 35
Nerden : TURAN / Gölbaşı
İş/Hobiler : (:
Kayıt tarihi : 01/03/09

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz