ZULME DUR DİYEMEMEK

Aşağa gitmek

ZULME DUR DİYEMEMEK

Mesaj tarafından İDRİS GÜLHAN Bir Cuma Tem. 24, 2009 3:43 pm

Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Yazacak onlarca konumuzun olmasına rağmen yoğunluktan sizlerle uzun süredir ayrı kalmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Tabiki tek üzüntüm bu değil. Günlerdir çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde soydaşlarımıza yapılan katliam haberleri üzüntünün de ötesinde uykularımı kaçıyrıyor. Bilmem hangi kutupta fok balıklarına yapılan çağ dışı ölüm yönteminde tüm dünya medyası ve insanları ayağa kalkarken çin'in yaptığı bu insalık suçunda devletler düzeyinde bile bir yaptırım uygulanmaması gerçekten çok ilginç.

Dahası biz Türk halkı dahil olayın üzerinden bikaç gün geçince ilk günlerdeki yoğun tepkimizi kaybetmiş durumdayız. Oysa ki : Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde katledilenler insan. Hemde ne insan. Türk kanı taşıyor.

Komünizmin veya emperyalizmin ortak çabası olan insaları katlederek dünyaya hükmetme arzusu nedense biz Türklere uygulanınca kimsenin sesi çıkmıyor. Acı ama gerçek olanda bizi yönetenlerin dahi bu olaylar karşısında Türk milletine özgü tavır takınmamalıdır. Ekranlarda " one minute " şovuyla halkın kahramanı ( ! ) olarak ön plana çıkarılanlar neden Türk Irkından olanlar katledililirken " one minute "diyemediler. Yoksa her Türk'te var olan ALLAH'tan gayrısında korkamama cesaretine sahip değiller mi ?

Hemen hemen hepimiz okumuşuzdur. Tarihte KÜRŞAD'ın 40 atlısyla çin sarayını bastığını . Belki bu, bugün imkansız görünebilir. Ama gerekirse milyonlarca TÜRK MİLLİYETÇİSİ KÜRSAD OLUP çin SEDDİNİ AŞARIZ.Ondan sonra da neler yapabileceğimizi Şanlı Türk Tarihi'nde ecdadımız en güzel örneklerle göstermiştir. Malazgirt'te, İstanbul'un fethinde, Ridaniye'de,Dumlupınar'da, Çanakkale'de vb. olduğu gibi kısacası ezelden ebede TUNÇ BİLEKLİ TÜRKLERİZ...

Amacın Şanlı Tarihimizin kahramanlıklarını anlatarak adrenalinizi yükseltmek değil. Sadece ve sadece bugün Doğu Türkistan'da Türklere yapılan zulme geçmişte nasıl dur diyebildiğimizi ifade etmeye çalışıyorum.

Peki ne yapabiliriz : Bugün çin dünyanın en hızlı büyüyen ve en büyük ekonomilerinden birine sahip. Biz çin ürünlerini almayarak çin ekonomisine çuvaldızı batırmış olacağız. Bireysel manada almayacağımız bir ürün çin ekonomisini çok etkilemesede 70 milyonun sergileyeceği tutumla ciddi manada ekonomik olarak bir darbe indirmiş olacağız.

Unutmayalım bugün komünist rejimde soydaşlarımıza yapılan bu zulüm, yarın emperyalizmin etkisiyle bizede yapılabilir. Zulüm zulümdür hangi rejimden geldiği önemli değildir. Önemli olan zulmün karşısında dikilebilmektir.

İki cihan güneşi, kainatımızın efendisi PEYGAMBER EFENDİMİZ ( s.a.v ) buyuruyorlar ki : " Haksız yere zulmen bir adam öldürülürken, hiçbiriniz o yerde durmayın. Çünkü lanet orada durup da öldürülen o mazlumu savunmayan o kişi üstüne iner. "

Ayrıca Mevlana Hz. leride buyuruyor ki : “Zalimlerin zulmü karanlık bir kuyudur. Ey Zulümle bir kuyu kazan! Sen kendin için tuzak hazırlıyorsun.”

Şimdi ya gücümüzün yettiğince tepkimizi dile getirip soydaşalrımızın yanında olup ALLAH ve Resulunün rızasını kazanırız ya da susup kafirlerden oluruz.

ALLAH DOĞU TÜRKİSTAN'DA Kİ KARDEŞLERİMİZ BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM DÜNYADA Kİ MÜSLÜMAN TÜRK MİLLETİNİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN...SELAM VE DUA İLE...

İdris GÜLHAN

İDRİS GÜLHAN
İDRİS GÜLHAN
Ocak Başkanı
Ocak Başkanı

Erkek Mesaj Sayısı : 23
Yaş : 43
Nerden : ankara/gölbaşı
İş/Hobiler : ocak başkanı
Kayıt tarihi : 25/02/09

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz