www.golbasiocak.hareketforum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜCÜ OLMAK İSTİYORUM

3 posters

ÜLKÜCÜ OLMAK İSTİYORUM Empty ÜLKÜCÜ OLMAK İSTİYORUM

Mesaj tarafından İDRİS GÜLHAN Perş. Haz. 25, 2009 2:35 pm

Temeli HOCA AHMED YESEVİ hazretlerine dayanan kutlu bir davanın neferi olmak istiyorum.İSLAM ile yoğrulmuş bedenimin TÜRK lükle onurlandırıldığı şu kısa hahatımda son nefesimi verirken bir ülkü er'i olarak ölmek istiyorum.

Çağdaşlaşmak denilen edepsiz ve ahlaksız yaşamın bir parçası deil,TÜRK örf adeditiyle yaşamak ve İSLAM'ın egemen olduğu bir coğrafyada nefes alıp vermek istiyorum.Başkalarının yobaz dediği ama uğruna binlerce ŞEHİT verilen bir davanın küçücük bir tanesi olmak istiyorum.18000 alemin uğruna yaratıldığı PEYGAMBER efendimizin ayağını bastığı toprak olmak istiyorum.Kosakoca ömrünü bu kutlu davaya adayan BAŞBUĞ'umun zindanlardaki yoldaş'ı kabrinde mezartaşı olmak istiyorum.

Herkes lüks sefa içinde yüzerken ben ocağımda bir ekmeği paylaşmak,tek dal cıgarayı yarım yarım içmek istiyorum.Mensubu olmakla onur duyduğum TÜRK-İSLAM davasının tüm yükünü sırtlayıp,dava arkadaşlarımın rahat yaşamasını sitiyorum.

DAHASIMI....
Sözde deil özde ÜLKÜCÜ olmak istiyorum.Günü geldiğindede ŞEHADET şerbetini içip HAKK'ın rahmetine kavuşmak istiyorum.

MÜBAREK REGAİB KANDİLKİNİZİ KUTLAR TÜM TÜRK-İSLAM ALEMİNE HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİM.

SELAM VE DUA İLE.
İDRİS GÜLHAN
İDRİS GÜLHAN
İDRİS GÜLHAN
Ocak Başkanı
Ocak Başkanı

Erkek Mesaj Sayısı : 23
İş/Hobiler : ocak başkanı

ÜLKÜCÜ OLMAK İSTİYORUM Empty Geri: ÜLKÜCÜ OLMAK İSTİYORUM

Mesaj tarafından KarL.AbraHaM.LinCoLn Perş. Haz. 25, 2009 2:40 pm

Allah RAzı oslun Başkanım Paylasım İçin TskLer....ÜLKÜCÜ OLMAK İSTİYORUM Siyasal1trkgb1
KarL.AbraHaM.LinCoLn
KarL.AbraHaM.LinCoLn
ÜYEMİZ
ÜYEMİZ

Erkek Mesaj Sayısı : 47
İş/Hobiler : Kitushikarikirin

http://www.sohbetful.net

ÜLKÜCÜ OLMAK İSTİYORUM Empty Geri: ÜLKÜCÜ OLMAK İSTİYORUM

Mesaj tarafından dasdasdas C.tesi Tem. 25, 2009 3:28 pm

Soaolun Başkanım
dasdasdas
dasdasdas