www.golbasiocak.hareketforum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GENEL MERKEZ SANATÇILARIMIZDAN DEVLET BAHÇELİ YORUMU

GENEL MERKEZ SANATÇILARIMIZDAN DEVLET BAHÇELİ YORUMU Empty GENEL MERKEZ SANATÇILARIMIZDAN DEVLET BAHÇELİ YORUMU

Mesaj tarafından MÜCAHİT Çarş. Şub. 25, 2009 2:08 am

MUSTAFA YILDIZDOĞAN

Ülkücüler, Devlet beyi anladığı an, MHP tek başına iktidardır. Anlamakta zorlananlar veya anlamak istemeyenler, yalnızca ülkücülere ülkücülük yapma
alışkanlığını sanatında ve kişiliğinden atamayan, benlik duygusunu yenemeyen ve kendilerini yenileyemeyenlerdir.
Siyasetin akışını değiştiren,30–40 yıl sonraki siyaset anlayışını 30–40 yıl önce hareketine sunan Devlet beyi, Ülkücü gençliğin 30 yıl gerisinden takip edenlerin anlaması da mümkün değildir.

OSMAN ÖZTUNÇ

İnsanımız, Genel Başkanımızdan koalisyon döneminde tek başına iktidarmışız gibi tavır bekledi. Hâlbuki geçen zaman ve AKP iktidarı gösterdi ki, o koalisyon döneminde bile MHP ve Liderimiz dik durmayı başarmış ve hala AKP ve diğer bölücü unsurların korkulu rüyası olmaya devam etmektedir.
Ne mutlu bize ki, meclis dışında iken bile, demeçleri ile gündem belirleyen bir Liderimiz var. Herkes oy kaygısı içindeyken o, Türkiye’ye bu kadar zarar veren Başbakan’a “Cumhurbaşkanı bile olsan seni oradan indirip, hesabını sormazsam namerdim” diyebilen, ülke endişesi içinde olan, cesur bir Liderimiz var… Onun dürüstlüğü, bilgeliği ve sağduyusu herkese örnek teşkil etmektedir.
MHP, bir ülkü ve dava patentidir.
Ona da genel başkanlık, her aklına gelenin harcı değildir.

AHMET YILMAZ

İçinde yaşadığımız günler, takım tutma lüksünün sona erdiği günlerdir. Zaman, MİLLİ TAKIM zamanıdır.

Gören gözler ve idrak edebilen beyinler için takım renklerinin anlamını yitirdiği bu günlerde tek renk KIRMIZI-BEYAZ, tek cephe MİLLİ CEPHE haline gelmiştir.

Gaflet ve dalalet şartlarını aşarak ihanete varan gelişmeler sonucunda doğal bir refleks olarak meydana çıkan Milli Cephe’nin merkezi ve TÜRK MİLLETİ’NİN SON KALESİ MHP, Lideri ve Türk Milleti’nin tek umudu Devlet Bahçeli’dir.
‘’Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır ve cephede merhamet ihanettir’’ diyen bir neslin evladı olarak liderime sesleniyorum: DURMA İLERLE, MİLLET SENİNLE...

ATİLLA YILMAZ

Şahsi menfaatleri için hareketi her fırsatta feda edebileceklerini gösteren, kimisi başka partilerden makam sahibi, kimisi aday olmuş ve kimisi de hayatının hiçbir döneminde hareketle ilişki kurmamış kişilerin lidere karşı olması, gerçek Ülkücüler için bir mana ifade etmemektedir.
Bildiğiniz gibi bizim hareketimizin sacayağı; lider, teşkilat ve doktrindir. Bunlardan verilecek en ufak bir taviz, harekete çok büyük sekte vurur.
Bunun bilincinde olarak diyorum ki; bugün lidere sahip çıkmak demek, aynı zamanda teşkilata ve doktrine de sahip çıkmak demektir. Ki, bu da her samimi ve aklı başında Ülkücünün başat görevidir.

ARİF NAZIM

Bir bayrak düşünün... Onun nazlı nazlı süzülüşünü sizin onurunuz, şerefiniz olsun... İnançlarınız ve hayalleriniz o bayrakta kendini bulsun… Düşünün ki; o bayrağın dalgalanması mazlumların başının dik olması demek; ahlakın, doğruluğun, mertliğin, bilimin, kültürün var olması demek… Kısacası, şanlı Türk Milleti’nin ve devletinin var olması demek. O bayrağın bende bir tek adı var: MHP
O bayrak nasıl temiz ise, bayraktarı da öyle temiz ve şerefli olmalı… Dr.Devlet Bahçeli gibi… İnanıyorum ki, Sayın Genel Başkanım Türkiye’ye bol geliyor. Kıymetini bilmeyen bakarkörler utansın… Bir gün herkes onu anlayacak, kıymetini bilecek. Geç olmazsa Türkiye kazanır.

SEFAİ

MHP, Türkiye'nin geleceğidir. Türkiye'nin selameti ve refah düzeyi, ülkesi ve milletini seven ülkücü kadrolarla yükselecektir. Dünya devletleri üzerinde yaptırım gücü olan bir devlet yapısı, bizim iktidarımızla yerleşecektir...

Benim genel başkanım her yönüyle benim için pozitiftir...
MÜCAHİT
MÜCAHİT
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 54
İş/Hobiler : ÖGRENCİ

- Similar topics